wydrukuj       kontakt

O Nas

» Historia
» Co nas wyróżnia?
» Sieć biur
» Etyka Zawodowa
» Mapa strony
» Kontakt

Co nas wyróżnia?

Jesteśmy najstarszą firmą doradztwa personalnego istniejącą w Polsce, która stosuje know-how najlepszych firm światowych. Jesteśmy firmą najlepiej zaznajomioną z realiami polskiego rynku pracy. Posiadamy wyjątkową znajomość rynku pracy popartą licznymi badaniami i analizami. Nasze ponad 20-letnie doświadczenie zaowocowało ogromną liczbą kontaktów z wiodącymi firmami w Polsce.

Umiemy słuchać - pragniemy zrozumieć potrzeby Klienta, zaznajomić się z ekonomicznym kontekstem jego działalności, poznać długoterminowe cele firmy oraz warunki środowiska pracy. To wszystko jest dla nas podstawą do wyboru strategii w poszukiwaniu najlepszego kandydata. Nie marnujemy czasu naszych klientów - dotrzymujemy terminów, jesteśmy zawsze przygotowani. Jesteśmy szybcy, ale staranni. Jesteśmy etyczni, przestrzegamy zasad naszego kodeksu postępowania, który gwarantuje interesy każdego Klienta oraz osób prywatnych.

W stosunkach Klient - firma budujemy długotrwałe relacje, które są gwarantem eliminowania ryzyka i najlepszego wykonania powierzonego nam zadania. Rozumiemy wagę, jaką w kontaktach pracodawca - pracownik odgrywa tzw. "chemia".

Od początku naszego istnienia pozyskaliśmy dla naszych klientów ponad 600 osób, które podjęły prace na najbardziej eksponowanych stanowiskach kierowniczych.

Poznaj naszych konsultantów. więcej...