wydrukuj       kontakt

O Nas

» Historia
» Co nas wyróżnia?
» Sieć biur
» Etyka Zawodowa
» Mapa strony
» Kontakt

List od Prezesa

Szanowni Państwo

Jestem dumna z tego, że w okresie ponad 20 lat - jakże ważnych dla rynku pracy w Polsce - byliśmy jego częścią i wspieraliśmy wiedzą i doświadczeniem licznych naszych klientów. Wspieraliśmy zarówno tych, którzy pojawili się na rynku, jak i takich, którzy dokonali zmian, by przystosować się do nowych realiów.

Mogę z całą odpowiedzialnością zapewnić, że firma Szostek & Partners posiada unikatową, bardzo gruntowną wiedzę o polskim i międzynarodowym rynku pracy. Jesteśmy najstarszą firmą doradztwa personalnego w Polsce, która stosuje know-how najlepszych firm światowych

Uważam, że kluczem do sukcesu w tak specyficznym obszarze działalności biznesowej jest wzajemne zaufanie i gwarancja bezpieczeństwa pomiędzy partnerami. W naszej pracy staramy się jak najlepiej poznać i zrozumieć potrzeby naszych klientów.

Oznacza to, że potrafimy słuchać. Bez tej umiejętności nie bylibyśmy w stanie nawiązywać długotrwałej współpracy z naszymi klientami. Jest oczywiste, że jedynie wtedy, kiedy staniemy się partnerem - będącym prawie częścią struktury firmy - zapewnimy najlepsze rozwiązania kadrowe.

Wiemy, co robimy. Nasi konsultanci pracując zespołowo przygotowują optymalne strategie rekrutacji. Cenimy czas naszych klientów, dlatego działamy szybko, ale staranie i skutecznie. Od początku naszego istnienia pozyskaliśmy dla naszych klientów już ponad 600 osób, które podjęły prace na najbardziej eksponowanych stanowiskach kierowniczych.

Stojąc na czele tak wspaniałego zespołu ludzi utalentowanych, posiadających najbardziej pogłębioną wiedzę o rynku oraz szeroką gamę kontaktów z najlepszymi menadżerami na rynku pracy mogę zapewnić, że spełnimy wszelkie oczekiwania naszych klientów dotyczące rekrutacji pracowników na najwyższe stanowiska w firmie.

Jesteśmy do Państwa dyspozycji, zawsze gotowi by spotkać się, porozmawiać i nawiązać współpracę. Naprawdę potrafimy słuchać.

Serdecznie pozdrawiam


Urszula Szostek


Poznaj naszych konsultantów. więcej...