Urszula Szostek

CEO

Zajmuje się doradztwem personalnym od blisko 30 lat. W 1990 założyła firmę Szostek & Partners. W 2000 roku dołączyła do grona konsultantów firmy Spencer Stuart. W 2005 powróciła do działalności na własny rachunek. Specjalizuje się w obsadzaniu najwyższych stanowisk menedżerskich. Prowadzi projekty w licznych dziedzinach gospodarki, od sektora dóbr konsumpcyjnych i usług, handlu, poprzez instytucje finansowe, różne gałęzie przemysłu aż po telekomunikację, informatykę oraz media.

Wcześniej była związana z inną międzynarodową firmą "executive search", była członkiem jej Zarządu. Założyła i prowadziła przez 9 lat jej polskie biuro, które jako pierwsze w tej części Europy dołączyło do grupy.

Zanim rozpoczęła działalność w dziedzinie doradztwa personalnego pracowała w Ministerstwie Finansów i Agencji d/s Inwestycji Zagranicznych. W ramach swych obowiązków uczestniczyła w rozmowach z różnymi instytucjami finansowymi m.in. Bankiem Światowym, Funduszem Phare, Europejskim Bankiem Odbudowy i Rozwoju. Prowadziła również analizy planów inwestycyjnych firm zagranicznych wchodzących na polski rynek. Zna język angielski i rosyjski. Jest absolwentką Handlu Zagranicznego Szkoły Głównej Handlowej (SGH), posiada dyplom magistra ekonomii.


Marek Średniawa

Konsultant

Konsultant Szostek & Partners od 2001 roku. Specjalizuje się w dziedzinie telekomunikacji, informatyki i mediów. Posiada wieloletnie doświadczenie jako wykładowca na Politechnice Warszawskiej (PW), gdzie jako pracownik naukowy zajmował się telekomunikacją i teleinformatyką. Przez 9 lat zarządzał Studium Podyplomowym Telekomunikacji, Informatyki i Zarządzania CITCOM PW.

Oprócz działalności akademickiej zarządzał wieloma projektami dla czołowych firm informatycznych i operatorów telekomunikacyjnych w Polsce. Uczestniczył także w wielu europejskich projektach badawczych. Był doradcą renomowanych firm telekomunikacyjnych i konsultingowych.

Jest uznanym specjalistą i ekspertem w dziedzinie sieci inteligentnych i sieci nowej generacji. Zna język angielski. Jest doktorem nauk technicznych. Absolwent Wydziału Telekomunikacji Politechniki Warszawskiej.