Historia

Firma Szostek & Partners powstała w 1990 roku. Przez blisko 30 lat działalności na polskim rynku zdobyliśmy doświadczenie w licznych dziedzinach gospodarki: od sektora dóbr konsumpcyjnych, handlu i usług, poprzez instytucje finansowe, różne gałęzie przemysłu, aż po telekomunikację, informatykę oraz media.

Towarzyszyliśmy wielu firmom wchodzącym na polski rynek, uczestniczyliśmy w tworzeniu ich struktur od podstaw, jak również wspieraliśmy naszych klientów w trudnych chwilach reorganizacji.

Wśród naszych Klientów znajdują się międzynarodowe koncerny, polskie firmy prywatne oraz przedsiębiorstwa państwowe.

Co nas wyróżnia?

Jesteśmy najstarszą firmą doradztwa personalnego istniejącą w Polsce, która stosuje know-how najlepszych firm światowych. Jesteśmy firmą najlepiej zaznajomioną z realiami polskiego rynku pracy. Posiadamy wyjątkową znajomość rynku pracy popartą licznymi badaniami i analizami. Nasze blisko 30-letnie doświadczenie zaowocowało ogromną liczbą kontaktów z wiodącymi firmami w Polsce.

Umiemy słuchać - pragniemy zrozumieć potrzeby Klienta, zaznajomić się z ekonomicznym kontekstem jego działalności, poznać długoterminowe cele firmy oraz warunki środowiska pracy. To wszystko jest dla nas podstawą do wyboru strategii w poszukiwaniu najlepszego Kandydata. Nie marnujemy czasu naszych Klientów - dotrzymujemy terminów, jesteśmy zawsze przygotowani. Jesteśmy szybcy, ale staranni. Jesteśmy etyczni, przestrzegamy zasad naszego kodeksu postępowania, który gwarantuje interesy każdego Klienta oraz osób prywatnych.

W stosunkach Klient - firma budujemy długotrwałe relacje, które są gwarantem eliminowania ryzyka i najlepszego wykonania powierzonego nam zadania. Rozumiemy wagę, jaką w kontaktach pracodawca - pracownik odgrywa tzw. "chemia".

Od początku naszego istnienia pozyskaliśmy dla naszych Klientów ponad 600 osób, które podjęły pracę na najbardziej eksponowanych stanowiskach kierowniczych.

Etyka zawodowa

W naszej pracy jesteśmy wierni tzw. polityce "ograniczeń", która polega na niewyciąganiu korzyści na potrzeby jednego klienta, na podstawie poufnych informacji, posiadanych przez nas o kadrze wyższego szczebla innego Klienta. Zawsze ściśle przestrzegamy kodeksu etyki zawodowej, dzięki czemu rzetelnie dbamy o interesy zarówno naszych Klientów, jak i osób prywatnych. Kodeks ten jest zgodny z obowiązującym prawem.

Podczas zdobywania, przechowywania oraz prezentacji poszczególnych informacji, spełniamy wszystkie warunki obowiązującej ustawy o ochronie danych osobowych. Również od naszych Klientów wymagamy, aby informacje dostarczane im w czasie realizacji zlecenia traktowali z równą przezornością i przy zachowaniu wszelkich zasad bezpieczeństwa.

Szostek & Partners jest firmą rekrutacyjną wierną zasadom równouprawnienia w miejscu pracy. Nasze działania obejmują wyszukiwanie, ocenę oraz prezentację potencjalnych Kandydatów bez jakichkolwiek praktyk dyskryminacyjnych.

0
0

Nasza sieć

Współpracujemy z wieloma firmami, które znajdują się w najważniejszych światowych metropoliach:

Düsseldorf, DE
Wiedeń, AT
Nowy Jork, US
Londyn, UK
Frankfurt, DE
Barcelona, ES
Bukareszt, RO
Budapeszt, HU
Stambuł, TR
Madryt, ES
Moskwa, RU
Praga, CZ
Paryż, FR
Rzym, IT
Ryga, LV
Sankt Petersburg, RU
Lusaka, ZM
Johannesburg, ZA
Sztokholm, SE
Kopenhaga, DK
Helsinki, FI
Montreal, CA
San Francisco, US
Dubaj, AE